TUTAJ Sklep detaliczny

Porady dotyczące zakupów

1. Zarejestruj się


Aby móc kupować towary w lepszych cenach hurtowych, prosimy o zarejestrowanie się w naszym systemie. Staramy się zweryfikować Twoją tożsamość i ważny numer ID jak najszybciej, ale nie później niż drugiego dnia roboczego (otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem i dopiero wtedy będziesz mógł się zalogować). Po udanym zalogowaniu zobaczysz korzystniejsze ceny produktów i będziesz mógł kupować wybrane towary. Sprzedajemy towary tylko handlowcom, a nie klientom końcowym. Sprzedajemy i wysyłamy włóczki tylko w całych paczkach tj. zwykle 3, 5 lub więcej kłębków.2.Zniżki w systemie lojalnościowym


Rejestracja w e-sklepie www.yarnart.pl otwiera dostęp do systemu lojalnościowego zniżek, wszystkie Twoje zamówienia są rejestrowane i zgodnie z całkowitym zużyciem za ostatni miesiąc jesteś zaliczany do jednej z kategorii:

B: ceny hurtowe

C: 5% rabatu: całkowite zużycie za poprzedni miesiąc co najmniej 3167, - z VAT i rabatem

D: 10% rabatu: całkowite zużycie za poprzedni miesiąc co najmniej 5167, - z VAT i rabatem

E: 15% rabatu: całkowite zużycie za poprzedni miesiąc co najmniej 8333, - w tym VAT i rabat

Certyfikaty TZÚ (Instytut Testowania Włókiennictwa) są wyłączną własnością AXland.cz Sp. z o.o. i dotyczą tylko przędz YarnArt dystrybuowanych przez AXland.cz Sp.s.r.o.

Jakiekolwiek rozpowszechnianie certyfikatu (nawet częściowe) lub niewłaściwe użycie certyfikatu lub przywłaszczenie znaku towarowego YarnArt spółki AXland.cz Sp. s.r.o. jest naruszeniem praw własności i może być karane z mocy prawa, odstąpieniem od umowy lub cofnięciem rejestracji na www.yarnart.pl.
telefonní číslo+420 702 010 909
emailinfo@bezvapleteni.cz